Zážitek s kresbou – splynutí

Ráda bych s vámi sdílela můj zážitek s kresbou. Od letošního léta mám doma obrázek doprovázející roční poselství od jedné milé paní. Tentokrát mám za úkol si ho dokreslit podle sebe, prý až se mi bude chtít.

Večer mě napadlo, že bych si takhle ke konci roku mohla dotvořit do obrázku něco nového pro sebe na příští kalendářní rok. (Věřím, že rok začíná jarem a ne 1. ledna) Vzala jsem si pastelky. Hluboký nádech, výdech a jdeme na to! Barvy se samy hlásí; zelená, růžová, …

Když jsem dokreslila poslední čárku v tmavě smaragdové, obrazec jakoby povstal z papíru do úrovně asi 10 cm, pak se otočil napříč směrem ke mně. Viděla jsem mé centrum, mou duši, jak se propojuje s tímto obrazem. Má duše doslova splynula s celým výjevem.

Byl to nádherný zážitek plný barev a světla, i tělo mě na některých místech brnělo. V páteři mě křuplo, něco se narovnalo. Vše pravděpodobně trvalo několik sekund, já však cítila jakoby se pozastavil čas.

 

 

Odkaz na webové stránky paní, která vytváří roční poselství: www.kresli.eu

'''Jsem žena, která si ráda tvoří barvami. Šijí si své vlastní oblečení a kreslím intuitivní obrázky, na které se můžete podívat tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.