Srdce bije na poplach – první stříhání látky

Taky prožíváte nervozitu než poprvé střihnete do látky? Ruce se vám klepou, srdce bije na poplach? Já ano. I přesto, že mám několikaleté zkušenosti s šitím různého oblečení a tašek. Nevím proč, ale vždycky se to stane.

“Mít zkušenosti neznamená nemít strach.“

Znáte to, koupíte si látku, přinesete si ji domů. Už, už se těšíte, co z ní ušijete. Pečlivě vyberete střih, přichystáte si vše potřebné, nůžky v ruce aaaa???? Ruka se vám zastaví! Přepadne vás strach. Co, když to zkazím? Látka stála hodně peněz. Neměla bych jít dělat raději něco jiného? Něco užitečného?

Víte, co pomáhá mně? Řeknu si, že do toho jdu. Přeci mě to baví. Chci nové šaty. Do obchodů nejdu, stejně tam nenajdu šaty přesně podle mých představ. (Neberte to, tak že mě nebaví nakupování . Občas si udělám čas pro sebe, zajdu si obchůdků, něco pěkného si koupím. Dám si kafe v příjemné kavárně.) Nikdy se mi nestalo, že jsem nějakou věc zkazila tak, že bych ji nemohla nosit. Když se mi něco nepovedlo, vždy jsem zvládla chybu napravit a dokončit můj kousek.

Ono je to tak i v životě, pokud něco chceme, je potřeba jít do akce i přes překážky, i přes strach, s důvěrou, že ikdyž nepůjde vše podle našich plánů, něco dobrého nám to přinese.

Tak se nebojte, s každou vaší zkušenosti váš strach bude menší a menší.

“Zkušenosti přinášejí důvěru ve vaše schopnosti.“

Střihněte svými nůžkami do látky, jinak se nikdy nedozvíte, jaké to je procházet se po pláži v nové sukni. Nezakusíte ten pocit mít na sobě něco nového, co jste si vytvořili sami.

Vaše Monika

'''Jsem žena, která si ráda tvoří barvami. Šijí si své vlastní oblečení a kreslím intuitivní obrázky, na které se můžete podívat tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.