Kde ráda nakupuji látky

Bydlím v malém městečku na severním pobřeží Sardinie. V Muraveře je pouze jeden obchod s látkami. Málokdy tu najdu něco vhodného pro mé šití. Proto mám tři oblíbené české internetové obchody.

První z nich má svůj kamenný obchod v Litomyšli. Jmenuje se Šicí centrum Český patchwork, majitelkou je velmi příjemná paní Renata Edlmanová. Vždy, když k ní zavítám, nakoupím krásné látky a nechám si skvěle poradit s laděním barev. Nejvíc si mě získala její kolekce Bali batika. Ušila jsem z ní několik letních šatovek ,které jsou nepřehlédnutelné. Velice ráda je nosím, mají příjemný materiál na dotek a jsou krásně barevné.

www.ceskypatchowork.cz

Druhý internetový obchod, kde ráda objednávám látky, sídlí v Chocni. Nazývá se U melluzínky – látky plné radosti. Každý u nich objednaný balíček je pečlivě zabalený, provoněný levandulí a převázaný stužkou. Oceňuju její malé dárečky, které jsou pro mě VELKÉ. České čaje v místním obchodě nemají 🙂 Melluzinka je velmi ochotná, milá a vždy krásně poradí.

www.umelluzinky.cz

Ještě jeden oblíbený obchod sídlí ve Vysokém Mýtě. Má příhodný název Ušij si to – Andy handmade. Andrea mě vždycky mile obslouží. Z teplákoviny, které jsem u ní nakoupila, jsem si ušila legíny a mikinu. Oba kousky často nosím, látka se nežmolkovatí, vypadá stále pěkně!

www.usijsito.eu

Jsem moc ráda, že tyto obchody jsou. Těžko by se mi bez nich tvořily mé kousky.

 

Monika Krejsová

'''Jsem žena, která si ráda tvoří barvami. Šijí si své vlastní oblečení a kreslím intuitivní obrázky, na které se můžete podívat tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.