Intuitivní kresba

Nejraději kreslím při hudbě. Moje pravá hemisféra se odreaguje a ta levá může tvořit. 

Barevné tužky mě provázejí už od dětství.

Pastelky

Už od mala jsem měla doma od maminky velkou zásobu omalovánek. Kreslení mě provázelo až do základní školy. Během studia ekonomické školy jsem se chtěla ke kreslení vrátit. Zapsala jsem se na výtvarný kroužek v Chocni, kde jsem se učila různé výtvarné techniky a hlavně trpělivost!

Na College v Anglii se ještě přidaly grafické programy. Stále jsem viděla svoji kresbu nedokonalou, ne dost "dobrou". Můj pohled se ale změnil po absolvování kurzu automatické kresby paní Evy Motyčkové. Začala jsem vidět v mé kresbě jiné věci, učila jsem se nebýt až tak perfektní a nechat tužku volně běhat po papíře.

Začátky

Mé začátky s automatickou kresbou byly pomalé, chtěla jsem hned všemu rozumět. I v tomto období mě vesmír učil trpělivosti. A stále učí 🙂 Mé kresby byly jednoduché. Až časem se změnily, jak jsem se rozvíjela já, rozvíjely se i mé kresby.

Vítejte v mém barevném povídání z jemnohmotného světa

Barevné povídání

... vpravo dole je zakreslená duše, jako růžový květ, připravena na vstup do barevné brány, která vede do větší pestrosti života.💐

Postupem času se k obrázkům přidal i text (automatické písmo).

Ukládání do šuplíku

Galerie

Převážnou část obrázků jsem ukládala. Ikdyž jsem jim moc nerozuměla byly to mý tichý přátelé. Věřila jsem, že jednou si spolu popovídáme.

Graficky zpracovaná kresba

Intuitivní obrazy "sebou".

Po několika letech jsem objevila způsob, jak dát mé kresby do grafické podoby. Vznikl první "cover" na telefon.

Zde si můžete prohlédnout můj profil na VIDA Design Studio, kde najdete mé autorské vzory.