Ilustrace a kresba

Vítejte v barevném povídání z jemnohmotného světa.

Sbírka Příběh duše k přečtení.

Sbírka básní

Má kresba nabírá nový směr. Má kamarádka Hana Leišová mi dala možnost ilustrovat její sbírku 9 básní s názvem Příběh duše. Nahlédnout do knížky můžete stisknutím tlačítka Posílej, sbírka vám pak přijde do vaší emailové pošty.

Barevné tužky mě provázejí už od dětství.

Pastelky

Už od mala jsem měla doma od maminky velkou zásobu omalovánek. Kreslení mě provázelo až do základní školy. Během studia ekonomické školy jsem se chtěla ke kreslení vrátit. Zapsala jsem se na výtvarný kroužek v Chocni, kde jsem se učila různé výtvarné techniky a hlavně trpělivost!

Na College v Anglii se ještě přidaly grafické programy. Stále jsem viděla svoji kresbu nedokonalou, ne dost "dobrou". Můj pohled se ale změnil po absolvování kurzu automatické kresby paní Evy Motyčkové. Začala jsem vidět v mé kresbě jiné věci, učila jsem se nebýt až tak perfektní a nechat tužku volně běhat po papíře.

Stále se učím.

Začátky

Mé začátky s automatickou kresbou byly pomalé, chtěla jsem hned všemu rozumět. I v tomto období mě Vesmír učil trpělivosti. A stále učí 🙂 Mé kresby byly jednoduché. Až časem se změnily. Jak jsem se rozvíjela já, rozvíjely se i mé kresby.

Stále se učím.

Nyní

Současně s kresbou přichází obsáhlejší vzkazy, které nejraději píši na zadní stranu papíru. Jinak bych je určitě časem zapomněla.

Zvu vás do mé galerie obrazů na prohlídku.