Blízké vztahy ve hmotě

Lidé, se kterými máme blízký vztah v hmotném světě, jsou s námi spojeny energetickými vazbami. Představuji si je jako barevné „trubice“ napojené v různých částech aury. (Jsem přesvědčená, že na stejném principu fungují vztahy s domácími mazlíčky)

Pokud je jedna ze dvou osob blízko přechodu do vyšších sfér, tyto energetické vazby se začnou přetrhávat.

Já sama si touto zkušeností procházím právě teď. Už několik týdnů cítím toto energetické odpojování se od mé babičky. Stává se mi během dne, že cítím bolest v srdci. Objeví se mi pak někde uvnitř hlavy obrazy z mého dětství.

Celý proces je pro mě velice náročný. Na jedné straně cítím štěstí a vděčnost za báječné okamžiky strávené s mojí babičkou.

Chápu a respektuji koloběh života.

Na druhou stranu procházím dny plné smutku a prázdnoty. Mé emoce se mnou hýbají. Strach z opuštění a samoty se dere na povrch.

Je třeba si přiznat, že jsme lidské bytosti s emocemi. Nejde nám tak brát život pouze po duchovní stránce a oslavovat smrt. Potřebujeme mít prostor na vypořádání se s fyzickou smrtí a opuštěním.

PS: Po napsání tohoto článku jsem se věnovala intuitivní kresbě. Vrátil se mi úsměv na tvář s pocitem nekonečného spojení našich duší láskou.

 

'''Jsem žena, která si ráda tvoří barvami. Šijí si své vlastní oblečení a kreslím intuitivní obrázky, na které se můžete podívat tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.